شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ونوشک خام درجه یک

ونوشک خام یکی از محصولاتی می باشد که در فصل بهار بسیار پر طرفدار می باشد و مشتریان زیادی از این محصول طبیعی خریداری می کنند. فروشنده ونوشک خام ارزان باید این محصول را به صورت تازه به بازار عرضه کند تا میزان فروش بالای داشته باشد. بسیار مهم است ونوشک را محل های خریداری کنیم که فروشندگان آن این محصول را با قیمتی ارزان به فروش می رسانند. 

فروشنده ونوشک خام درجه یک

ونوشک خام چیست؟ و چه مصارفی داد؟

 ونوشک خام چیست؟ و چه مصارفی داد؟ از زمان های قدیم استفاده از گیاهان و میوه های که به صورت طبیعی در طبیعت رشد میکند مورد توجه قوم های اولیه بشری بوده است.

در ایران مخصوصا در رشته کوه زاگرس درختی رشد میکند که به گویش های محلی اسم  های مختلفی دارد مانند، ونوشک، کلخنگ و بنه.

این درخت مانند درخت پسته بوده و شباهت بسیار زیادی به این درخت دارد. ساختار درخت ونوشک کاملا با پسته همخوانی دارد و برخی آن را به خاطر این شباهت بسیار زیاد پسته وحشی هم می نامند.‌

این درخت میوه های می‌کند مانند درخت انگور به صورت خوشه ای و در فصل بهار بسیار نرم می باشد و طعمی ترش دارد که محلی ها از این محصول برای ترشی انداختن بیشتر استفاده میکنند.

ترشی ونوشک تازه بسیار خوشمزه می باشد و بین مردمی‌که در رشته کوه زاگرس زندگی می کنند بسیار پرطرفدار می باشد.‌

محصول نهایی این درخت در فصل پاییز به دست می آید. محصول کاملا رسیده به رنگ سبز می باشد و دارای پوست و هسته ای بسیار روغنی می باشد.

از هسته این محصول روغن تولید می کنند که روغن این محصول بسیار مقوی می باشد همراه با روغن بادام زمینی بسیار چاق کننده می باشد و تمامی خواص پسته هم در میوه رسیده این محصول موجود می باشد.

اهمیت استفاده از ونوشک به خاطر طبع گرم آن می باشد که محلی ها از آن برای رفع کچلی سر هم استفاده می‌کنند. این محصول به دلیل خودرو بودن کاملا ارگانیک می باشد و در تولید آن از هیچگونه مواد شیمایی استفاده نمی شود. در گویش های محلی به ونوشک خام بنه  چه هم گفته می شود‌. 

این میوه نرسیده به رنگ سبز بسیار روشن و قرمز می باشد بسیار ترد می باشد و به اندازه یک دانه نخود می باشد. به شکل دایره ای می باشد و درون آن حباب های هوا وجود دارد که بعد از ‌گذشت زمان پر از مغز می شوند. 

ویژگی های مثبت ونوشک خام

ویژگی های مثبت ونوشک خام از ویژگی های ونوشک تازه پوست بسیار نرم آن می باشد که به راحتی می توان آن را جوید  و مزه ای مانند چاقاله بادام دارد. 

ونوشک خام را خشک کرده و به جای عدس درون غذا از آن استفاده می کنند. 

ونوشک تازه را درون سرکه ریخته و با آن ترشی درست کرده که این ترشی بسیار خوشمزه می باشد.

 ونوشک تازه برای دام بسیار عالی می باشد و باعث افزایش شیر ذهنی آنها و خوش طعم شدن پنیر و دوغ آنها می شود. 

ونوشک خام برای آرام کردن درد معده و رویش مو بسیار عالی می باشد‌. ونوشک خام داره شیره های می باشد که به آن سقز گفته می شود و این سقز برای درمان سوختی بسیار مفید بوده. 

فروشندگان برتر ونوشک خام

فروشندگان برتر ونوشک خام فروشندگان برتر ونوشک باید این محصول را به صورت صورت عمده به بازار های فروش عرضه کنند تا مصرف کنندگان بتوانند این محصول را با قیمتی ارزان خریداری کنند. 

فروشندگان ونوشک باید این محصول را از شهر های تهیه کنند که به باغ های این درخت دست رسی مستقیم دارند و ونوشک های آنها کیفیت بسیار بالای دارند.  

فروشندگان برتر محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی‌ مناسب به بازار های فروش  عرضه می کنند تا بتوانند نیاز های مشتریان خود به یک محصول با کیفیت را رفع کنند. 

ونوشک خام زود فاسد شده و بسیار مهم است که فروشندگان این محصول را خیلی زود به دست مصرف کنندگان برسانند. 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید