شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز ونوشک اصل مرغوب در بازار داخلی

ونوشک که به آن بنه، پسته کوهی و گنوشک نیز گفته می شود میوه درخت ون است و دارای خواص بسیار فراوان غذایی و دارویی می باشد و این به دلبل وجود ویتامین های مختلف موجود در این محصول می باشد. بنه برای درمان بسیاری از بیماری ها تأثیرگذار و مفید است. ونوشک نوعی پسته مخصوص و بسیار مغذی و مفید می باشد که در مناطق مختلفی از ایران از جمله در رشته کوه های زاگرس موجود می باشند. مغز ونوشک روغنی است و به صورت تخمه و آجیل مصرف می شود. ونوشک در ابتدا به صورت سبز رنگ و یا در برخی موارد به صورت صورتی رنگ است و برای تهیه فراورده های مختلف قابل استفاده است. قیمت روز ونوشک اصل مرغوب در بازار داخلی بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می گردد.

قیمت روز ونوشک اصل مرغوب در بازار داخلی

ونوشک اصل مرغوب را چگونه تشخیص دهیم

 ونوشک اصل مرغوب را چگونه تشخیص دهیمونوشک اصل مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟ ونوشک مرغوب و اصل رنگ سبز تیره ای را دارا بوده و بسیار تر و تازه و کروی شکل است، بنه خواص بسیار بی نظیر و فوق العاده ای دارد و خواص آن شباهت به پسته معمولی دارد و طعمی بسیار لذیذ و خوشمزه دارد.

از ونوشک برای تهیه انواع غذاها، خورشت، ترشی های مختلف، مربا و برای تهیه انواع آش های محلی استفاده می شود، این محصول سرشار از چربی های مفید و انرژی فراوان است که باعث متعادل نگه داشتن وزن و سوزاندن چربی های مضر بدن و کلسترول می شود.

ونوشک دارای لفافی نازک و سبزرنگ و پوسته ای سخت است که مغز آن روغنی و بسیار خوش طعم است، مردم در قدیم آن را همراه نان می خوردند که علاوه بر ارزش غذایی بسیار بالا، دارای خواص درمانی برای پیشگیری و درمان بیماری های مختلف می باشد.

این ماده را در یخچال برای زمستان فریز کرده و نگهداری می کنند، زیرا در زمستان این محصول بسیار لذیذتر و خوشمزه تر بوده که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت های منحصر بفرد ونوشک اصل مرغوب

مزیت های منحصر بفرد ونوشک اصل مرغوباز مزیت های منحصر بفرد ونوشک اصل مرغوب، می توان به موارد فراوانی اشاره نمود، مغز این میوه همانند پسته ولی بسیار کوچکتر از آن است، پوسته سخت این میوه را با دستگاه های مخصوص شکسته و جدا نموده و دانه های روغنی و پرخاصیت آن را در بسته بندی های مجاز و معتبر و با حجم های معین عرضه کرده و با کیفیت مرغوب و قیمت های ارزان به فروش می رسانند.

یکی از خواص مشهور و ویژه پسته کوهی درمان و معالجه کم خونی است. کسانی که از کم خونی رنج می برند، می توانند از این میوه به صورت خام و یا در پختن غذا استفاده کنند.

در پختن غذاهایی که در آن ها از گردو استفاده می کنند می توان به جای گردو از ونوشک استفاده کرد، این محصول در درمان انواع سردرد بسیار پرفایده و مؤثر است.

استفاده از میوه بنه برای افرادی که بیماری نرمی استخوان و ضعف عضلانی دارند فواید فراوانی دارد، همچنین جهت تقویت نیرو و قوای جنسی مفید می باشد.

ونوشک جهت آرام نمودن درد کمر، درد پشت و درد قولنج موثر است و ضماد بنه در معالجه ورم و زخم های سخت عالی است و از آن جایی که ونوشک سرشار از ویتامین های A و B و D است، موجب تقویت عملکرد اعصاب می گردد.

بنه ترک لب را درمان نموده و برای تقویت چشم ها و بینایی و جلوگیری از شب کوری سودمند بوده و از پوکی استخوان جلوگیری به عمل می آورد، بنه را می توان برای درمان بیماری های دستگاه گوارش و معده مصرف نمود.

تفاوت قیمت انواع ونوشک موجود در بازار

تفاوت قیمت انواع ونوشک موجود در بازاردر مناطق مختلفی در ایران درختان ون رشد می کنند، از این درختان پرسود استفاده های فراوانی می شود و از شاخه و برگ آن ها، از صمغ و شیره آن که سقز نام دارد و همچنین از میوه آن بسیار استفاده می شود.

میوه درخت ون ونوشک یا بنه است که آن را به عنوان آجیل مصرف می کنند و در تهیه فراورده های مختلف و غذاهای گوناگون به مصرف می رسد، در مناطقی که این درختان می رویند، مردم از دیرباز با خواص شگفت انگیز ونوشک آشنا بوده اند و در غذاهای خود بسیار از بنه استفاده می کنند.

تفاوت قیمت انواع ونوشک موجود در بازار دلایل مختلفی می تواند داشته باشد، به طور کلی قیمت ونوشک به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می نماییم:

  • میزان کیفیت و مرغوببت محصول
  • برندهای مختلف تولیدکننده بنه
  • انواع بسته بندی های کالا
  • حجم های مشخص تعیین شده
  • صادراتی بودن کالا
  • نوسانات بازار
  • میزان عرضه و تقاضا
امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید