شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات بنه سرخ درجه یک

واردات بنه سرخ درجه یک

تولید بنه در داخل و خارج از کشورمان به صورت عمده انجام می شود و در بازار های کشور ما علاوه بر نمونه های ایرانی شاهد فروش گونه های وارداتی هستیم که در بهترین سطح کیفی قرار می گیرد. واردات بنه سرخ درجه یک به صورت عمده انجام می شود و در این زمینه می توان به فعالیت شرکت های وارد کننده اشاره کرد که اغلب از کشور افغانستان آنها را در بازار ارائه می دهند.

واردات بنه سرخ درجه یک

استفاده از بنه سرخ در ترشی

استفاده از بنه سرخ در ترشی

وقتی در مورد انواع مختلف بنه بحث می کنیم رنگ های متفاوتی از آنها مطرح می شود که این امر به خاطر مراحل مختلفی است که برای رشد و پرورش طی می کنند.

دانه های پسته در رنگ های زرد، سرخ و سبز هستند که به ترتیب مراحل رشد را طی می کنند. بنه سرخ را در این قسمت می گوییم که مرحله وسط در تولید است. این محصولات طعم بسیار عالی دارند و می دانیم که ترش و ملس هستند و به همین سبب افراد زیادی برای خریدشان اقدام می کنند. در زمینه های مختلفی از این محصولات می توان استفاده کرد و از گذشته های دور خانم های خانه دار از آنها ترشی های خوشمزه ای را تهیه مز کردند و امروزه با تولید عمده این محصولات در کارخانه های تولیدی مواجه هستیم.

در ادامه مطلب می خواهیم در مورد نحوه تولید ترشی بنه سرخ بگوییم که به قرار زیر است:

در ابتدا مقداری آب را در قابلمه بجوشانید و در مرحله بعد بنه ها را در شیشه ای ریخته و آب جوش سرد شده را به آنها اضافه می کنیم. در ادامه نعناع، فلفل، سیر، شوید، زیره، نمک، سیاه دانه را اضافه می کنیم. در انتها مقدار دیگری بنه و سرکه را اضافه کرده و درب آنها را محکم می بندیم و می گذاریم تا یک ماه بماند. لازم به ذکر است که هر از گاهی درب شیشه را باز کنید تا اگر آبش کم شده باد سرکه اضافه نمایید.

وضعیت فروش بنه سرخ در بازار خارجی

وضعیت فروش بنه سرخ در بازار خارجی

بنه سرخ با توجه به خواص عالی که دارد می تواند توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کند و از همین رو شاهد تولیدات عمده شان در مناطق مختلفی از کشورمان هستیم. با این تفاسیر این محصولات در داخل و خارج از کشورمان به فروش گذاشته می شوند و می توان این محصولات را جز مواد صادراتی معرفی کرد که اغلب به صورت عمده به کشور های خارجی ارسال می گردد و همچنین شاهد واردات بنه سرخ به کشورمان نیز هستیم.

وضعیت بنه را در بازار های خارجی اگر مورد بررسی قرار دهیم به بازار های پررونق شان می رسیم که دلیل آن می تواند خواص درمانی بی نظیرشان باشد که برای درمان بسیاری از بیماری ها تجویز می شوند. با افزایش سطح آگاهی افراد در مورد بنه سرخ روز به روز بر سطح تقاضا افزوده می شود و بازار های پر سودی ایجاد می گردد.

برای اینکه کار برای صادر کنندگان آسان شود انواع مختلف بنه سرخ در درجه های کیفی متفاوت از طریق خدمات آنلاین به نمایش گذاشته می شود تا مشتریان با اطلاعات دقیقی بتوانند آنها را تهیه کنند. از این طریق قیمت به همراه کیفیت شرح داده می شود و افراد بنا به شرایط مالی خود اقدام می کنند و بهترین ها را در اختیار می گیرند.

فروش بنه درجه یک در بازار های خارجی به نفع تولید کننده است و همچنین اقتصاد کشورمان رونق می گیرد.  زیرا این محصولات از طریق صادرات با قیمت بالاتری ارائه می گردند و می توانند سود بسیاری را ایجاد نمایند.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید