مشاوره و سفارش

پسته کوهی

پسته کوهی سفت یکی از اقلام خوشمزه و مقوی در تغذیه افراد به شمار می رود که همواره طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. در ابن زمینه بر طبق استقبال عظیم افراد برای به دست آوردن چنین پسته هایی تلاش می شود که، انواع متنوع شان در زیر قیمت بازاری توزیع شده و به این شکل مورد پسند بیشتر واقع گردند. گفتنی ست روزانه بر تعداد این پخش ها به شکل قابل ملاحظه ای افزوده می گردد.

مغز پسته

مغز پسته دندانه در واقع همان مغز خرد شده پسته می باشد که از پسته های دهان بسته در تولیدی ها به دست می آید. این مغز پسته ها در قنادی ها بسیار کاربرد داشته و از بازار فروش رونق یافته ای برخوردار می باشد. برای درست کردن انواع شیرینی ها از جمله کیک باقلوایی، حلوا اوماج، باقلوا، سوهان، گز، قطاب، مسقطی و غیره به مغز پسته نیاز خواهیم داشت که مغز پسته دندانه می تواند بهترین نوع مغز برای این نوع شیرینی­ جات باشد.

مراحل دستگاه فراوری پسته

۱: پوست گیری ۲: شستشو و تمیز کردن ۳: تانک های شناوری(حوض آبى)    ۴: گوگیر ۵: نم گیر ۶: جداسازی پسته های ریز ۷: حذف پسته های پوک          ۸: جدا کردن پسته های دهان بست ۹: نوار بازرسى ۱۰: خشک کردن

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مغز پسته -سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاههای فرآوری مغز پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kooshadaneh@gmail.com

درباره ما :

شرکت کوشا دانه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات محصولات پسته آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر شرکت کوشا دانه

امین خلیلی

Call Now Buttonتماس بگیرید