شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان ونوشک تنوری اصل

ونوشک میوه ی درختی به نام  “بنه” است که به آن پسته ی کوهی هم گفته می شود و به نام های مختلفی در سراسر کشور شناخته می شود. این محصول از نظر خوراکی دارای ارزش غذایی بسیاری بالایی برای انسان ها می باشد و به عنوان داروی گیاهی در زمینه پزشکی مورد تایید قرار گرفته است. این درخت در استان ایلام رشد چشمگیری داشته است و مردم آنجا از آن استفاده ی زیادی می کنند و یکی از بزرگترین فروشندگان ونوشک تنوری اصل مردم استان لرستان می باشند و همچنین در بازار های این شهر دست فروشانی هستند که این محصول را به قیمتی مناسب در اختیار افراد قرار می دهند.

فروشندگان ونوشک تنوری اصل

موارد استفاده از ونوشک تنوری اصل

موارد استفاده از ونوشک تنوری اصل ونوشک تنوری اصل به دلیل مزایا و ویژگی که دارد کاربردهای زیادی در زمینه های مختلفی دارد .لازم است بدانید که: این درخت علاوه بر میوه ای که دارد دارای شیره ای به نام سقز می باشد که این شیره در صنایع گوناگون کاربرد دارد و از برگ های این درخت هم برای بخور دادن استفاده می شود.

ونوشک به دلیل مقوی بودن و خواصی که دارد در تهیه ی غذا از آن استفاده بسیاری می شود علاوه بر این، در علم پزشکی برای درمان بسیاری از بیماری ها هم  استفاده ی آن توصیه شده است.
از این میوه برای اضافه کردن بودی مطبوع به غذا و بعضی از روغن های حیوانی استفاده می کنند. و در طب پزشکی برای درمان معده بسیار توصیه شده است ونوشک برای درمان درد های کمر و قولنج استفاده می شود و دارای ویتامین A می باشد.

مصرف ونوشک از پوکی استخوان های بدن جلوگیری می کند و مانع شکستن ناخن ها می شود. همچنین در درمان شب کوری موثر است و می تواند ترک لب را درمان کند. این میوه قاعده آور می باشد و بنابر گفته پزشکان در درمان اسهال و تقویت اعصاب بسیار مناسب می باشد و برای جلوگیری از پوکی استخوان مناسب است و خواص میکروب زدایی دارد.

شیره درخت ونوشک یعنی سقز، برای درمان بعضی از بیماری ها به عنوان نوعی پماد استفاده می شود همچنین از این شیره در تهیه عطر و آدامس و تولید بسیاری از نرم کننده ها و ضدعفونی کننده ها در مصارف  و صنعت های مختلف استفاده می شود. این شیره برای درمان ترک های پوستی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

آنچه را که گفتیم مختصری از موارد استفاده از ونوشک تنوری اصل می باشد لازم به ذکر است که بدانید: این میوه و شیره آن دارای بسیاری از خواص ارزشمند دیگر هم است که برای انسان بسیار مفید می باشد.

ارزیابی کیفیت ونوشک تنوری اصل

ارزیابی کیفیت ونوشک تنوری اصل برای خرید ونوشک خوب و خوشمزه ابتدا باید بتوانیم بعضی از پارامتر های آن را ارزیابی کنیم. آن چه که در خرید این نوع محصول می تواند نظر مشتریان را به خود جلب کند کیفیت ونوشک می باشد. این میوه باید دارای پوششی نازکی باشد که پوستی سبز رنگ نسبتا سفتی را داشته باشد و دارای مغز باشد.

میزان تولید ونوشک تنوری اصل

میزان تولید ونوشک تنوری اصل در بین تمامی استان هایی که ونوشک را تولید می کنند میزان تولید ونوشک تنوری اصل در استان ایلام با رشد چشمگیری مواجه شده است در رشته کوه های این استان درختان ونوشک زیادی وجود دارد که میزان تولید این محصول را بالا می برند و علاوه بر این، به دلیل ویژگی ها و خواص درمانی و ارزش غذایی که این میوه دارد مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.

در استان ایلام جنگل های بسیاری وجود دارد که در آن درختان بسیاری می باشد و دارای بسیاری از مواد گیاهی و دارویی ارزشمندی برای ما انسان ها است. این درختان برای ما بسیار مهم هستند زیرا اقتصاد کشور ما را می توانند تامین کنند.

علاوه بر کشور ایران و استان های آن، کشورهای آسیا و مدیترانه هم در تولید و مصرف ونوشک فعالیت های بسیاری داشته اند.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید