شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پسته کوهی ایلام با قیمت فوق العاده

پسته کوهی ایلام از گذشته تاکنون مورد استقبال بسیاری از علاقمندان به این محصول بوده است ، و جایگاه خود را همچنان حفظ کرده است. 

پسته کوهی ایلام با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت عالی در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد و عده ای زیادی با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن را خریداری می نمایند و مورد استفاده های مختلف قرار می دهند. 

پسته کوهی ایلام با قیمت فوق العاده

نکاتی درباره پسته کوهی ایلام

نکاتی درباره پسته کوهی ایلامپسته کوهی در دو فصل بهار و پاییز قابل برداشت است . این درخت در فصل بهار به رنگ سبز و در فصل پاییز به رنگ نارنجی در می آید و جلوه ای بسیار زیبا دارد. در فصل بهار که به صورت کال و سبز کم رنگ است و طعم و بوی خوبی دارد و به عنوان میوه قابل استفاده می باشد و طعمی ملس دارد، و یا به عنوان ترشی و یا در دوغ نیز جهت خوشبو و خوش طعم شدن از آن استفاده می شود. 

پسته کوهی طبعی گرم دارد و از همین رو در افرادی که گرم مزاج می باشند نباید در مصرف آن زیاده روی کنند و یا می توانند با محصولی دیگر که طبعی سرد دارد مخلوط کنند.میوه درخت پسته کوهی به دو صورت ریز و درشت است، دانه های ریز به اسانی شکسته می شوند و طعم خوبی دارند و دانه های بزرگتر به سختی شکسته می شوند.

از درخت پسته کوهی جهت درمان دارویی و در موارد صنعتی استفاده فراوانی می کنند و همچنین اثرات ضد میکروبی زیادی دارد و جهت التیام زخم معده و جلوگیری از یبوست مفید است.  

از این محصول گیاهی در ساخت آدامس ، صنایع چسب سازی و به عنوان اسانس و در عطرسازی هم کاربرد دارد. 

تفاوت پسته کوهی با دیگر پسته ها

تفاوت پسته کوهی با دیگر پسته هادرباره پسته کوهی نکات زیادی وجود دارد، پسته کوهی دارای مزیت  و برتری های بسیاری نسبت به پسته های دیگر دارد و به چند مورد از تفاوت آن ها با پسته های دیگر اشاره می شود:

  • پسته کوهی در مناطق سردسیر و در کوهستان های بلند یافت می شود و به صورت گیاه خودرو است و دانه آن به راحتی به نهال تبدیل نمی شود و بعد از گذشت چند سال بر اثر سرما دانه آن می شکافد و در فصل بهار دانه ان رشد می کند و جوانه می زند، ولی در پسته های دیگر در مناطق خشک و گرمسیری به صورت نهال می کارند و تبدیل به شکوفه و میوه می شود. 
  • تفاوت بعدی ان ها در خواص شان می باشد ، از پسته کوهی که جهت درمان بیماری ها و ساخت دارو و صنایع رنگ و عطر و… استفاده می شود ولی در پسته های دیگر که فقط به عنوان خشکبار و نوعی تنقلات محسوب می شود و استفاده دارویی و در صنایع کاربرد ندارد. 
  • پسته کوهی قیمت بسیار ارزانتری نسبت به پسته های دیگر دارد و به راحتی در دسترس همگان قرار می گیرد.

خرید پسته کوهی ایلام ارزان قیمت

خرید پسته کوهی ایلام ارزان قیمتپسته کوهی ایلام به دلیل قیمت ارزان و کیفیت خوب آن طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی در داخل و خارج از کشور ان را خریداری می کنند. 

خرید این محصول از دو طریق امکان پذیر است ، یا از طریق حضوری و یا از طریق وب سایت های معتبر در مراکزی که فروش این محصول را ارائه می دهند می توانند با اطمینان محصولی با کیفیت و طعم و بوی عالی و قیمت خیلی ارزان سفارش نمایند و آن را خریداری کنند. 

پسته کوهی در مناطق ایلام برای افراد این منطقه که آن را برداشت می کنند و کشاورزان و روستاییان و افرادی که در مراکز خرید و فروش این محصول مشغول به کار هستند باعث تولید و رونق اقتصادی و درآمدی را فراهم کرده است که این افراد بتوانند به راحتی به کسب و کار بپردازند. 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید